Soutěž v kategorii multimédií pro rok 2024

03.02.2024

Tímto si dovoluji slavnostně vyhlásit soutěž v kategorii multimédií pro rok 2024. Instrukce naleznete v tomto audiu:

Poznámka k instrukcím: 

Pokud by Ti nevyhovovalo téma pro Storyboard, můžeš si zvolit ještě mezi níže popsanými tématy. Ostatní instrukce z audia prosím následuj.

  1. Téma "Jak jsem šel k zubaři" - nakresli skrze techniku Storyboard příběh, kde visuálně převyprávíš svoje zkušenosti se zubaři. Jak se v jejich ordinaci cítíš? Jaké je pro Tebe jejich chování? Zkus nakreslit svoje pocity před, v průběhu a po návštěvě zubaře. Pokud máš se zubaři nějakou vtipnou, a nebo neuvěřitelnou, historku, také ji můžeš přidat. Důležité je, že výsledek bude obsahovat formu Storyboard.
  2. Téma "Řeka vzpomínek na nejlepšího kamaráda" nakresli skrze techniku Storyboard příběh, kde visuálně převyprávíš svoje vzpomínky na nejlepšího kamaráda (může to být i domácí zvíře, imaginární kamarád, a nebo kamarád, kterého by sis opravdu přál mít, ale nemáš štěstí, ho najít). Co všechno jste spolu zažili? Jak jsi svému kamarádovi pomohl v nesnázích? Zkus zakomponovat do Storyboardu rčení "V nouzi poznáš přítele". Důležité je, že výsledek bude obsahovat formu Storyboard.

Praktické informace:

Termín odevzdání přihlášek: 30. 5. 2024

Adresa odevzdání přihlášek: elisdevata@proton.me, do předmětu napište "soutěž multimédia 2024", práce dle instrukcí v audiu pošlete prosím v PDF formátu (jiné formáty jako docx atd. nebudou otevřeny). Pokud budete dělat Pecha Kucha Prezentaci, tak ji nahrajte nejlépe někam na Youtube a pošlete odkaz na Youtube (či podobný server jako je Vimeo), abych mohla prezentaci shlédnout). Tím, že se přihlašujete do této soutěže mi dáváte implicitní souhlas, že mohu Vaše videa remixovat s jinými, či sestříhat, a použít je k propagaci. 

Věková kategorie: bez omezení věku.

Termín vyhlášení vítězů: 20. 6. 2024

Ceny:

dle počtu účastníků, bude buď jedna nebo tři ceny. První cena bude vždy stejná, tři ceny by byli v případě deseti a více účastníků.

1. cena: https://www.elisabethdevata.com/p/wokrshopmultimedia/  - vítěz dostane zdarma tento workshop. Pokud bude vítězem nezletilá osoba, předpokládá se souhlas zákonných zástupců s jejich účastí + překvapení.

2. cena: voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup čehokoliv v e-shopu https://www.elisabethdevata.com/

3. cena: voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup čehokoliv v e-shopu https://www.elisabethdevata.com/Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Za nezletilé účastníky posílají přihlášky jejich zákonní zástupci nebo učitelé s tím, že se zasláním přihlášky má učitel dítěte souhlas od zákonného zástupce s účastí na soutěži. Pokud jste starší nezletilí a přejete si poslat přihlášku sami, informujte o tom své rodiče a požádejte je, aby Vám například v e-mailu poslali stručný souhlas s účastí, a tento souhlas mi přepošlete. Děkuji.

Forma vyhlášení vítězů: na tomto blogu, na Facebooku a na Instagramu, případně na Youtube. Vítězné, ale i jiné práce, budou vystaveny v online prostoru jak zde na těchto stránkách, tak na Facebooku, Instagramu a Youtube, a i jiných prostorech na webu, a budou použity jak k propagaci dalších soutěží, tak i k nekomerčnímu či dalšímu jinému komerčnímu využití. Tím, že se účastníte soutěže, podáním přihlášky, dáváte souhlas k následujícímu: Vytvořené práce po jejich vytvoření zůstávají Vaše, ale spolu s účastí v soutěži a s přihláškou dáváte souhlas s tím, že lektorka může použít fotky Vašich výtvorů (= účastníků soutěže, které sami pošlou ve formátu PDF), a i jejich vlastní popis, pro propagaci tohoto i jejích dalších soutěží i kurzů i workshopů online i offline, a to včetně sociálních médií jako je Facebook, Instagram či web atd. - dáváte jí tedy licenci, že může používat fotografie Vámi vytvořených prací, které zašlete pro tuto soutěž k reklamě i jiné komerční i nekomerční aktivitě online i offline, a to bez omezení prostorem, časem či formou. U Vašich prací může, ale nemusí být Vaše jméno (například u videí může být pouze uvedeno "práce byly zhotoveny účastníky soutěže v kategorii kresba. pro rok 2024", ale ne každý autor musí být vždy nezbytně jmenován, a to především v krátkých videoklipech).


1. cena - nad rámec výše uvedeného i taška plátěná s potiskem
1. cena - nad rámec výše uvedeného i taška plátěná s potiskem
2. cena - nad rámec výše uvedeného i povlak na polštář s potiskem
2. cena - nad rámec výše uvedeného i povlak na polštář s potiskem

Zóna umění

Tato soutěž je propagována ve spolupráci s projektem Zóna umění, kde můžete nalézt umělecké kurzy ve svém regionu a dle Vaší volby: https://zonaumeni.cz/souteze-a-prehlidky

Zde je také odkaz na publikovanou akci na webu Zóna umění: https://zonaumeni.cz/souteze-a-prehlidky/504/soutez-v-kategorii-multimedii-pro-rok-2024