Soutěž v kategorii malba pro rok 2024

03.02.2024

Tímto si dovoluji slavnostně vyhlásit soutěž v kategorii malba pro rok 2024. Instrukce naleznete v tomto audiu:


Praktické informace:

Termín odevzdání přihlášek: 30. 5. 2024

Adresa odevzdání přihlášek: elisdevata@proton.me, do předmětu napište "soutěž malba 2024", práce dle instrukcí v audiu pošlete prosím v PDF formátu (jiné formáty nebudou otevřeny).

Věková kategorie: bez omezení věku.

Termín vyhlášení vítězů: 20. 6. 2024

Ceny:

dle počtu účastníků, bude buď jedna nebo tři ceny. První cena bude vždy stejná, tři ceny by byli v případě deseti a více účastníků.

1. cena: https://www.elisabethdevata.com/p/wokrshopmalby/ - vítěz dostane zdarma tento workshop. Pokud bude vítězem nezletilá osoba, předpokládá se souhlas zákonných zástupců s jejich účastí + překvapení.

2. cena: voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup čehokoliv v e-shopu https://www.elisabethdevata.com/ 

3. cena: voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup čehokoliv v e-shopu https://www.elisabethdevata.com/ 

Za nezletilé účastníky posílají přihlášky jejich zákonní zástupci nebo učitelé s tím, že se zasláním přihlášky má učitel dítěte souhlas od zákonného zástupce s účastí na soutěži. Pokud jste starší nezletilí a přejete si poslat přihlášku sami, informujte o tom své rodiče a požádejte je, aby Vám například v e-mailu poslali stručný souhlas s účastí, a tento souhlas mi přepošlete. Děkuji.

Forma vyhlášení vítězů: na tomto blogu, na Facebooku a na Instagramu, případně na Youtube. Vítězné, ale i jiné práce, budou vystaveny v online prostoru jak zde na těchto stránkách, tak na Facebooku, Instagramu a Youtube, a i jiných prostorech na webu, a budou použity jak k propagaci dalších soutěží, tak i k nekomerčnímu či dalšímu jinému komerčnímu využití. Tím, že se účastníte soutěže, podáním přihlášky, dáváte souhlas k následujícímu: Vytvořené práce po jejich vytvoření zůstávají Vaše, ale spolu s účastí v soutěži a s přihláškou dáváte souhlas s tím, že lektorka může použít fotky Vašich výtvorů (= účastníků soutěže, které sami pošlou ve formátu PDF), a i jejich vlastní popis, pro propagaci tohoto i jejích dalších soutěží i kurzů i workshopů online i offline, a to včetně sociálních médií jako je Facebook, Instagram či web atd. - dáváte jí tedy licenci, že může používat fotografie Vámi vytvořených prací, které zašlete pro tuto soutěž k reklamě i jiné komerční i nekomerční aktivitě online i offline, a to bez omezení prostorem, časem či formou. U Vašich prací může, ale nemusí být Vaše jméno (například u videí může být pouze uvedeno "práce byli zhotoveny účastníky soutěže v kategorii kresba. pro rok 2024, ale ne každý autor musí být vždy nezbytně jmenován, a to především v krátkých videoklipech). 

1. cena - nad rámec výše uvedeného i taška plátěná s potiskem
1. cena - nad rámec výše uvedeného i taška plátěná s potiskem
1. cena - nad rámec výše uvedeného i povlak na polštář s potiskem
1. cena - nad rámec výše uvedeného i povlak na polštář s potiskem

Zóna umění

Tato soutěž je propagována ve spolupráci s projektem Zóna umění, kde můžete nalézt umělecké kurzy ve svém regionu a dle Vaší volby: https://zonaumeni.cz/souteze-a-prehlidky


Zde je také odkaz na publikovanou akci na webu Zóna umění: https://zonaumeni.cz/souteze-a-prehlidky/502/soutez-v-kategorii-malba-pro-rok-2024 .