On-line setkání sobota 16.3. 16:00

On line setkání zdarma

Potřebujete se zeptat na cokoliv ohledně mých kurzů výtvarných disciplín, uvolňování ruky, workshopů víkendových i letních, či jedné ze tří soutěží (v kategorii malba, kresba, multimediální tvorba), a nebo jakékoliv jiné dotazy na mě -  malířku a ilustrátorku Elišku Devátou, dotazy se mohou týkat i možných spoluprací atd, tak se prosím zaregistrujte na tuto akci za 0 Kč, a na Váš e-mail Vám včas přijde pozvánka. 

Prosím, poslechněte si audio zprávu pod tímto produktem, kde je vysvětlena forma i obsah tohoto setkání.

Veškeré dotazy k této soutěži mi také můžete posílat na e-mail do 14.3. a při online setkání budou zodpovězeny.

  • Pokud se budete chtít účastnit, je třeba "zakoupit" tento produkt za 0 Kč a vyplnit svoje údaje, především platnou e-mailovou adresu. 
  • Pokud máte nějaké dotazy, můžete je napsat do poznámky. Pokud napíšete jakýkoliv dotaz, souhlasíte s tím, že ho zodpovím a uvedu Vaše křestní jméno. Pokud chcete, abych dotaz zodpověděla anonymně, napište to. Pokud se budete chtít zeptat přímo na setkání, prosím počítejte s tím, že bude vše nahráváno a v budoucnosti publikováno a Vy mi s podáním dotazu dáváte implicitní souhlas k publikaci. Zároveň souhlasíte s tím, že celé setkání bude v budoucnosti použito pro propagaci, a bude možné, že bude publikován i Váš dotaz (pokud se budete ptát skrze audio/video, nebude tato sekvence stříhána) včetně moji odpovědi. Dáváte mi tedy licenci k publikování Vašeho dotazu, který položíte buď skrze chatbox, audio nebo video, a tato licence je bez omezení časem a prostorem a platí pro veškerý online i offline prostor, včetně sociálních sítí, Facebook, Youtube, Google, můj web, Instagram, ale jakýkoliv další on line i offline prostor (například kniha).
  • Budete se moci zeptat buď v chat boxu, nebo skrze audio, a nebo předem v poznámce zde, a nebo mi můžete napsat na elisdevata@proton.me, do políčka věc prosím napište dotaz "online setkání". 
  • Pokud se chcete zeptat v soukromí, tak přijďte na některý z mých kurzů.
  • Nesouhlasím s tím, aby toto setkání kdokoliv nahrával pro svoje vlastní potřeby, a nebo aby jej publikoval kdekoliv bez mého předchozího písemného souhlasu či domluvy se mnou. Pokud by sekvenci někdo chtěl někde publikovat, prosím o předchozí konzultaci před konáním akce se mnou skrze e-mail elisdevata@proton.me a nebo 737896434 (nejlépe volat). I v tomto případě bych si nepřála nahrávání druhými stranami, ale v rámci spolupráce jsem otevřená nahrávku poslat. Vyhrazuji si právo posledního slova při jakékoliv editaci, aby nedošlo k pokřivení interpretace například vytržením z kontextu.
  • Po registraci vyčkejte, včas dostanete instrukce pro připojení se. Pravděpodobně se bude jednat o audio nebo video konferenční hovor skrze aplikaci typu Zoom nebo Skype, a nebo možná i Webex. :) 
  • V případě nemoci lektorky, a nebo jiné neočekávané události o tom bude dána informace na Facebooku, prosím, sledujte jej. S přihláškou/ "zakoupením" produktu za 0 Kč mi dáváte souhlas k tomu, abych Vás skrze Váš e-mail informovala o případných změnách. 

Těším se na Vás. 

0,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy